Зверніть увагу! Замовлення приймаються виключно через Кошик!
мінімальна сума замовлення: роздріб - 200.00грн., опт - 1000.00грн.
У месенджерах та за номером телефона +380 (67) 405-81-15 - ви можете отримати консультацію.
ЗакритиЗакрити
Графік роботи: Пн-Пт - 10.00-14.00; Сб- Нд - вихідні!!!

КАТЕГОРІЇ ПРОДУКЦІЇ

Про нас

“Магія Рукоділля” - безмежний  простір  для вашої творчості!

Ми не обіцяємо навчити вас творити, але зацікавити та надати все необхідне для втілення ваших ідей – ми, безумовно, зможемо, як найкраще.

Наш магазин працює з 2010 року в місті Біла Церква. За ці роки ми значно збільшили і розширили асортимент товарів для рукоділля, отримали  дуже багато вдячних клієнтів, продали n-кількість бісеру,ниток,схем і безліч всього іншого.

Все прогресує, постійно з‘являються нові види і напрямки в творчості, все більше і більше  людей  хочуть спробувати себе в рукоділлі. А ми, в свою чергу,  хочемо забезпечити всим необхідним  для творчої роботи  як найбільше зацікавлених, тому і вирішили створити  інтернет-магазин.

“Магія Рукоділля” пропонує величезний вибір необхідних матеріалів для творчості, і розуміє, як легко вам буде загубитися серед такого різноманіття.

 Для того, щоб ви не витрачали свій час даремно, змогли швидко та зручно підібрати і придбати потрібне саме вам, ми розробили зручний, лаконічний дизайн сайту. Також у кожному розділі маєте змогу прочитати описи і характеристики товарів, які написані з нашого власного досвіду.

Ми завжди раді поспілкуватися з вами,проконсультувати і допомогти з вибором!!!

 Творіть, фантазуйте, вигадуйте щось нове та цікаве разом з “Магією Рукоділля”!