Зверніть увагу! Замовлення приймаються виключно через Кошик!
мінімальна сума замовлення: роздріб - 200.00грн., опт - 1000.00грн.
У месенджерах та за номером телефона +380 (67) 405-81-15 - ви можете отримати консультацію.
ЗакритиЗакрити
Графік роботи: Пн-Пт - 10.00-14.00; Сб- Нд - вихідні!!!

КАТЕГОРІЇ ПРОДУКЦІЇ

Гарантія

Гарантія повернення товару. Права споживача.

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур’єра або Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.

2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його у складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем та особою, що здійснила доставку Товару або Продавця. При можливості - недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото або відеозйомки.

3. Протягом 1 (одного) робочого дня Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця, відповідального за оформлення замовлення) про виявлені недоліки та домовитися про заміну Товару, заповнивши при цьому рекламаційну форму на повернення Товару яку Покупець повинен попросити у Продавця листом за електронною адресою зазначеною в розділі “Контакти” інтернет-магазину https://magiyarukodillya.com.ua .

4. Сторони погодили, що у випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.